KONST / Litografier / Färglitografi 15396534
nr 1539 6534
Färglitografi
Pablo Picasso (efter), tryckt signatur, numrerad 36/500. Färglitografi, bildmått: 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 57x66 cm. Ej signerad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 maj 2023
kl 20:25:27
5/5 23:07:43